به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید شیرین شهر؛ صبح امروز، صادق اکبری عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و رضا سمیعی نماینده مرکز حراست با همراهی سیدنور مدیرعامل و عشیراوی عضو  هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید شیرین شهر از روند اجرای پروژه های عمرانی بازدید بعمل آوردند.

دکتر اکبری ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد مجموعه شیرین شهر در روند اجرایی پروژه های عمرانی در حال ساخت بویژه محله باغ ویلایی پرنیان، خواستار افزایش تمهیدات لازم جهت تسریع در روند ساخت و ساز و به موازات آن رشدخدمات  شهری و عمومی در این محله شد.

ایشان ضمن بازدید از پارک بزرگ پردیسان، تپه و دریاچه مصنوعی، نکات لازم جهت استفاده از پتانسیل موجود جهت توسعه و رشد گردشگری در این منطقه را یادآور شدند.

بازدید از محله مسکونی کهن دیار و روند عملیات اجرایی بنیاد تعاون ناجا، پروژه های فعال پارک خطی، زیرسازی و آماده سازی بولوار خلیج فارس،  پروژه ساخت نهضت ملی مسکن و ناحیه صنعتی و کارگاهی که به تازگی آماده سازی و محوطه سازی آن تکمیل گردیده بخش پایانی این بازدید بود.

عضو هیات مدیره شرکت مادر در پایان سفر امروز در جلسه‌ای کوتاه آخرین اقدامات انجام شده در خصوص واگذاری زمین به نهاد کلمه طیبه برابر تفاهم‌نامه همکاری و همچنین تکمیل و واگذاری 100 قطعه زمین آماده واگذاری به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی را جویا، و نکات لازم را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

لینک کوتاه نوشته
https://shirinshahr.ntdc.ir/?p=21233
کد خبر
21233