پرسش‌های متداول

پرسش‌های متداول
پرسش‌های متداول۱۳۹۸/۲/۲۹ ۱۳:۰۷:۱۵

پرسش های متداول

یک متقاضی مسکن مهر چگونه می تواند واحد خود را تحویل بگیرد؟۱۳۹۸/۶/۳ ۱۱:۳۶:۱۲

پس از پرداخت بدهی ها و تسویه حساب مبالغ مربوط به احداث ساختمان، در صورتی که متقاضی چک برگشتی نداشته و کارت اقساط وام مسکن مهر خود را از بانک مسکن دریافت کرده باشد، می تواند با مراجعه به شرکت عمران شهر جدید شیرین شهر، نامه تحویل واحد مسکن مهر خود را دریافت کند.

وسعت و جمعیت شهر شیرین شهر چقدر است؟۱۳۹۸/۶/۳ ۱۱:۱۸:۰۳

شهر جدید شیرین شهر با مساحت محدوده ۱۰۰۸ هکتار و حریم ۶۰۰۰ هکتار در ۲۷کیلومتری جنوب غربی کلان شهر اهواز، شرق رودخانه کارون و مرکز ثقل پنج مجتمع بزرگ کشت و صنعت نیشکر واقع گردیده و طرح جامع آن در سال ۱۳۸۳ برای اسکان جمعیت ۷۵۰۰۰ نفر در ۱۳ محله برنامه ریزی و به تصویب شورای عالی شهرسازی و معماری ایران رسیده است

واحدهای مسکن مهر شیرین شهر با چه امکاناتی تحویل داده می شوند؟ آیا آب و برق و گاز دارند؟۱۳۹۸/۶/۳ ۱۱:۴۱:۱۹

در مورد آب و فاضلاب: هم اکنون تمامی انشعابات آب و فاضلاب واحدهای مسکن مهر شیرین شهر وصل شده و واحدهای پروژه های آماده تحویل، تماما دارای انشعاب آب و انشعاب فاضلاب می باشند.
در مورد برق: اکثر پروژه های مسکن مهر شیرین شهر دارای انشعاب برق هستند. نکته مهم این است تمام پروژه های آماده تحویل، کنتور برق دارند و هیچ واحدی بدون انشعاب برق تحویل داده نمی شود.
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید شیرین شهر

کل سهمیه مسکن مهر شیرین شهر چقدر است و چند پروژه و چند نوع مسکن مهر در شیرین شهر احداث شده است؟۱۳۹۸/۶/۳ ۱۱:۳۶:۰۰

شیرین شهر مجموعا۵۴۷۶ واحد سهمیه مسکن مهر دارد که از این تعداد ۴۳۴۶ واحد تفاهم نامه سه جانبه و مابقی به صورت تعاونی و یا خودمالک احداث شده اند.
منظور از واحدهای مسکن مهر خود مالک شامل واحدها و پروژه های ریز و درشت متعدد در نقاط مختلف شهر جدید شیرین شهر است که متقاضی از زمین را از شرکت عمران خریداری نموده و برای احداث ساختمان، نیازمند وام مسکن مهر بوده است.
متقاضیانی که از طریق سایت و شرکت عمران شهر جدید شیرین شهر اقدام به ثبت نام نموده اند، پروژه های مسکن مهر تفاهم نامه سه جانبه و دو جانبه ( تعاونیها) تعلق گرفته است. این پروژه ها در قالب ۲۰ پروژه در محله های مسکن مهر ، واقع در محله مهر احداث شده اند.

چه اقوام و مذاهبی در شهر جدید شیرین شهر زندگی می کنند؟ ترکیب جمعیتی شهر چگونه است؟۱۳۹۸/۶/۳ ۱۱:۲۴:۲۹

شهرهای جدید عموما با هدف اسکان سرریز جمعیت کلان شهرها ایجاد می شوند. شیرین شهر نیز غالبا پذیرای جمعیت سرریز کلان شهر اهواز است. با این اوصاف، طبیعتا که اکثر جمعیت شهر را مهاجرین از شهر اهواز و روستاهای مجاور تشکیل می دهند. ( عرب ، لر ، بختیاری ) بیشترین اقوامی هستند که در این شهر زندگی می کنند. تمامی جمعیت شیرین شهر شیعه ۱۲ امامی هستند.

پرسیدن سوال جدید

جهت پرسیدن سوال خود و یا مشاهده پرسش های متداول اینجا کلیک کنید
پرسش های متداول