به گزارش روابط عمومی شیرین شهر: پروژه احداث فرهنگسرای شیرین‌شهر در حال اجرا است و مجموعه شرکت عمران توانسته است درسالهای اخیر اقدامات مناسبی در راستای افزایش فضای فرهنگی و ورزشی شهر انجام دهد .

ناظر فنی طرح با اشاره به این مهم افزود: پروژه فرهنگسرای شیرین شهر با تمهیداتی که در راستای ادامه روند اجرایی آن اندیشیده شده است هم اکنون عملیات اجرایی خودرا می گذراند. تقی نژاد در ادامه گفت: طرح در مساحتی به وسعت 2500 مترمربع و زیر بنای 1500 متر مربع با پیشرفت فیزیکی مناسبی در حال نماکاری است. ایشان روند اجرایی پروژه را مثبت ارزیابی نمود وتصریح کرد: این پروژه در در محله مهر و نقطه‌ای مناسب جانمایی شده است و در آینده نزدیک فضای مناسبی را برای ارتقاء سطح فرهنگی و سرانه ای شهر دراین خصوص ایفا میکند تا شاهد استقبال عمومی توسط جوانان در حوزه های کتابخوانی ، شرکت در برنامه های فرهنگی ، اجرای جشنواره ها وبرنامه های مناسبتی و فرهنگ محور دراین مکان باشیم .

وی در پایان افزود: امید است با توجه به این اهداف و در راستای خدمتگزاری مناسب تر و ایجاد امکانات مناسب در سطح شیرین شهر بتوانیم طبق برنامه پیش رویم و این پروژه مهم را درآینده ای نزدیک افتتاح و به بهره برداری جهت استفاده عموم مردم برسانیم.

لینک کوتاه نوشته
https://shirinshahr.ntdc.ir/?p=20043
کد خبر
20043